„Autopodróże.pl wyprawy w przeszłość” należy potraktować z nutą wyobraźni. Wykorzystując prasę XIX i XX wieku oraz inne źródła, staramy się przybliżyć tamte lata poprzez wydarzenia związane z motoryzacją, turystyką, gospodarką. To wyprawy w naszą przeszłość oczami ludzi wtedy żyjących. Nie stronimy także od wydarzeń współczesnych, opisów historycznych powstałych obecnie czy ważnych jubileuszy. Wszystko jednak powinno mieć związek z historią.

Można zamawiać nowego Citroëna C3 Aircross

Nowy Citroën C3 Aircross pojawi się na polskim rynku w czerwcu 2021 roku. Dlatego dilerzy w sieci sprzedaży marki rozpoczęli już przyjmowanie zamówień na ten model.

C3 Aircross pozycjonuje się w segmencie B-SUV i oferuje gamę modelową, która umożliwia spełnienie oczekiwań różnych klientów, zarówno indywidualnych jak i firm. Auto zaprojektowane z myślą o aktywnym stylu życia, ma liczne możliwości aranżacji wnętrza, przestronność i podnosi wygodę podróżowania poprzez wprowadzenie foteli Citroën Advanced Comfort oraz technologii przydatnych w codziennym użytkowaniu takich jak nowy, 9-calowy ekran dotykowy.

Citroën C3 Aircross jest teraz dostępny na zamówienie w cenie rozpoczynającej się od 70 850 zł w gamie samochodów z silnikiem benzynowym i od 80 850 zł w gamie samochodów z silnikiem wysokoprężnym. W ofercie są 4 wersje wyposażenia  modelu – Feel, Feel Pack, Shine i najbogatsza Shine Pack.

Atutem C3 Aircross jest możliwości personalizacji: 70 kombinacji wystroju wnętrza, 7 kolorów lakieru (3 nowe), 4 pakiety kolorystyczne w tym dwa nowe obejmujące zmienione wykończenia w tylnej, bocznej części nadwozia oraz 2 kontrastujące z nadwoziem kolory dachu. Samochód wyposażono także w nowe felgi z lekkiego stopu w rozmiarze 16” i 17”. Jeśli chodzi o wystrój kabiny, oferowane są 4 zróżnicowane i harmonijnie dobrane kolorystyki wnętrza.

W ofercie  C3 Aircross są dwa silniki benzynowe PureTech i dwa wysokoprężne BlueHDi najnowszej generacji, spełniających normę Euro 6d.

Źródło i zdjęcia: Citroën Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *