„Autopodróże.pl wyprawy w przeszłość” należy potraktować z nutą wyobraźni. Wykorzystując prasę XIX i XX wieku oraz inne źródła, staramy się przybliżyć tamte lata poprzez wydarzenia związane z motoryzacją, turystyką, gospodarką. To wyprawy w naszą przeszłość oczami ludzi wtedy żyjących. Nie stronimy także od wydarzeń współczesnych, opisów historycznych powstałych obecnie czy ważnych jubileuszy. Wszystko jednak powinno mieć związek z historią.

Wynajem długoterminowy, czyli Jeep i Alfa Romeo w abonamencie

Grupa FCA wraz z swoimi dealerami rusza z nowym programem abonamentowym na wybrane modele marek Jeep i Alfa Romeo. Projekt jest adresowany do małych i średnich przedsiębiorców, dla których ten sposób wynajmu auta jest prostszy i korzystniejszy niż jego zakup.

Abonament Jeep i Abonament Alfa Romeo to rozwiązania w formie wynajmu samochodu na okres 3 lat, ze stałą opłatą miesięczną i dwoma pakietami zawartych w nich usług. Pakiet Standard obejmuje rejestrację i ubezpieczenie OC, a w opcji Silver dodatkowo zawartą w racie ochronę AC i pełną obsługę serwisową wraz z assistance. W obu przypadkach klient ponosi podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu, jak paliwo czy np. płyn do spryskiwaczy.

Abonament Jeep i Abonament Alfa Romeo to nowy samochód w firmie na prostych zasadach:

  • wpłata własna: od 0%,
  • długość kontraktu: od 36 miesięcy,
  • roczny limit przebiegu: od 10 000 km.,
  • zwrot samochodu po okresie wynajmu,
  • ubezpieczenie OC (pakiet Standard),
  • ubezpieczenie OC/AC i pakiet serwisowy (pakiet Silver),
  • po zakończeniu umowy klient może wymienić auto na nowe, odkupić lub zwrócić je do dealera.

Grupa FCA przygotowała trzy modele Jeepa w atrakcyjnej ofercie. Jeep Renegade w wersji Limited z silnikiem benzynowym 150 KM i dwusprzęgłową skrzynią automatyczną dostępny jest już od 1100 zł w wersji Silver lub od 942 zł w opcji standardowej. Większy brat Renegade’a, SUV Compass w wersji Limited, napędzany 170-konną jednostką benzynową współpracującą z 9-biegową, automatyczną przekładnią, w pakiecie Silver kosztuje tylko 1385 zł miesięcznie, a w opcji standardowej o 211 zł mniej.

Dzięki abonamentowi znacznie bardziej osiągalny będzie flagowy Wrangler. Miesięczna opłata za trzydrzwiową wersję SPORT wyposażoną w silnik GME 2.0T o mocy 272 KM, z napędem 4×4 Command-Track, reduktorem 2,72:1 i 8-biegową, automatyczną skrzynią biegów, wynosi 2000 zł w srebrnym pakiecie i tylko 1685 zł w standardowym.

W najnowszym Abonamencie Alfy Romeo dostępny jest najchętniej nabywany w Polsce model marki, SUV Stelvio w bogato wyposażonej wersji Super, z 200-konną jednostką benzynową, napędem na cztery koła Q4 i 8-stopnową, automatyczną skrzynią biegów kosztuje miesięcznie 2100 zł w zapewniającym pełną ochronę OC/AC i serwisową w pakiecie Silver lub o 321 zł tańszej opcji Standard.

Operatorem programu jest Leasys Polska Sp. z o.o.

Źródło i zdjęcia: FCA Poland

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *