„Autopodróże.pl wyprawy w przeszłość” należy potraktować z nutą wyobraźni. Wykorzystując prasę XIX i XX wieku oraz inne źródła, staramy się przybliżyć tamte lata poprzez wydarzenia związane z motoryzacją, turystyką, gospodarką. To wyprawy w naszą przeszłość oczami ludzi wtedy żyjących. Nie stronimy także od wydarzeń współczesnych, opisów historycznych powstałych obecnie czy ważnych jubileuszy. Wszystko jednak powinno mieć związek z historią.

Sam wyceń swój samochód – nowa usługa Renault

Renault wprowadza w Polsce usługę do automatycznej wyceny odkupu samochodu używanego online. Opierając się na średniej wartości rynkowej można sprawdzić cenę odkupu auta, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Moduł „wyceń swój samochód”, który został umieszczony na oficjalnej stronie Renault Polska , ma na celu ułatwienie klientom odsprzedaży lub zakupu innego auta i zapewnienie kompleksowej oferty (zgodnie ze strategią Easy Life). W przypadku, kiedy klient decyduje się na zmianę samochodu, daje możliwość zapoznania się z gamą nowych modeli Renault lub wybrać inne używane auto z oferty Renault Selection (obejmuje ona różne marki samochodów).

Klient ma również możliwość wyboru opcji samej wyceny auta. Po wejściu na stronę Renault Polska i kliknięciu na „wyceń swój samochód”    oraz wprowadzeniu podstawowych danych swego pojazdu, takich jak: marka, model auta, data pierwszej rejestracji, przebieg i wybraniu salonu, z którym chce się skontaktować, otrzymuje on konkretną kwotę odkupu auta od dealera Renault oraz informację, że dealer skontaktuje się z klientem w celu uzgodnienia terminu spotkania weryfikującego wycenę odkupu samochodu.

Wycena odkupu auta jest bezpłatna, odbywa się w stu procentach online, bez zobowiązań, bez konieczności zakupu nowego pojazdu i dotyczy samochodów wszystkich marek. W przypadku decyzji o zakupie nowego auta kwota zweryfikowanej wyceny może być traktowana jako wpłata własna klienta i może łączyć się z promocjami dostępnymi na poszczególne modele Renault. Wycena przez automatyczny moduł jest oparta na rzeczywistej średniej wartości rynkowej (skaner rynku, dane z bazy Eurotax).

Jakie samochody można wycenić i odsprzedać? Wszystkie, będące własnością klientów indywidualnych, których wartość nie przekracza 150 000 zł  oraz nie starsze niż 12 lat. Przebieg auta powinien być poniżej 250 000 km. Automatyczna wycena nie obejmie pojazdów prawie nowych (poniżej roku lub z przebiegiem mniejszym niż 1000 km), pojazdów LCV i ciężarowych oraz samochodów elektrycznych.

Źródło: Renault Polska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *