Dla miłośników turystyki i motoryzacji

Renault Captur dołączył do akcji „365 dni testów Renault”

W ramach akcji „365 dni testów Renault” można przetestować komfortowego SUV-a Renault – nowego Captura, który dołączył do nowego Renault Clio oraz Megane i Kadjar. Ta wyjątkowa akcja umożliwia udział w nawet 24-godzinnych testach samochodu Renault z limitem 365 km.

Zainteresowane osoby mogą się umawiać na jazdy przy pomocy formularza kontaktowego. Zgodnie z hasłem Easy Life Renault dąży do ułatwiania życia użytkownikom swoich aut. Wpisuje się w to możliwość samodzielnego i wygodnego przetestowania samochodu w bezpiecznych warunkach przed podjęciem decyzji o jego zakupie.

Renault chce zapewnić swoim klientom maksymalny poziom bezpieczeństwa i dlatego stosuje zasady dezynfekcji pojazdów oraz 24-godzinne interwały pomiędzy użyczeniami. Uczestnicy są zobowiązani do jazdy indywidualnej oraz do korzystania z osłony ust i nosa w czasie jazdy. Szczegółowe informacje na temat akcji „365 dni testów Renault” znajdują się w regulaminie akcji dostępnym na stronie akcji oraz w salonach dealerów Renault. Auta do testów są dostępne w całej sieci Autoryzowanych Partnerów Renault.

Źródło i zdjęcia: Renault Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *