„Autopodróże.pl wyprawy w przeszłość” należy potraktować z nutą wyobraźni. Wykorzystując prasę XIX i XX wieku oraz inne źródła, staramy się przybliżyć tamte lata poprzez wydarzenia związane z motoryzacją, turystyką, gospodarką. To wyprawy w naszą przeszłość oczami ludzi wtedy żyjących. Nie stronimy także od wydarzeń współczesnych, opisów historycznych powstałych obecnie czy ważnych jubileuszy. Wszystko jednak powinno mieć związek z historią.

Noc Cudów – promocje FCA Poland

W dniach 18 i 19 czerwca 2020 r. FCA Poland organizuje we wszystkich salonach marek Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Abarth i Fiat Professional „Noc Cudów”, czyli sprzedaż samochodów ze specjalnymi rabatami.

Ze względu na pandemię Covid-19, w tym roku akcja ma trochę inne zasady organizacyjne. Podczas „Nocy Cudów” dealerzy będą obsługiwać klientów zarówno online, poprzez specjalnie przygotowaną stron stronę, jak i w swoich siedzibach, które w tych dniach będą czynne aż do godz. 22.00. Sprzedaż tradycyjna będzie prowadzona z przestrzeganiem obostrzeń sanitarnych dotyczących m.in. dezynfekcji, noszenia maseczek i zachowania bezpiecznej odległości.

Zeszłoroczna „Noc Cudów” FCA Poland zaowocowała sprzedażą przeszło tysiąca samochodów osobowych i dostawczych. W tym roku dealerzy maja  ochotę osiągnąć podobny wynik, licząc na powrót klientów po blisko trzymiesięcznej przerwie wymuszonej przez epidemię.

Fiat przygotował specjalną ofertę z okazji 100. rocznicy obecności marki w Polsce. Tipo będzie dostępny z rabatami do 16 000 zł za wersję sedan i aż do 20 000 zł za wersje hatchback i kombi. Cenę Fiata 500, model produkowany w tyskiej fabryce FCA ustalono na 14 000 zł taniej. Promocje cenowe obejmą także SUV-a 500X o 24 000 zł, a rodzinnego 500L do 20 000 zł mniej.

Dealerzy Jeepa przygotowali kilkaset samochodów, objętych promocyjnymi cenami. Renegade o 22% taniej, Compass z rabatem do 24 %, a Wrangler ze zniżką do 22%. Podobnie procentowe zniżka mają auta z grupy Alfa Romeo –Giulietta 20% taniej, Giulia i Stelvio z obniżką do 29%. W tym towarzystwie znalazł się także Abartha 595 z rabatem 19%.

W zeszłym roku po raz pierwszy do „Nocy Cudów” dołączył Fiat Professional, czyli auta dostawcze. Na samochody w tej grupie przewidziano rabaty do 22%. Szczegóły tej oferty dostępne są na stronie „Nocy cudów” oraz u dealerów.

Źródło: FCA Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *