Dla miłośników turystyki i motoryzacji

Akcja Lato 2020 w serwisach Renault i Dacii

Renault Polska uruchomiło Akcję Lato 2020 w serwisach Renault i Dacia. Zaproszeni są użytkownicy samochodów obu marek, bez względu na wiek auta, którzy zainteresowani są usługą czyszczenia klimatyzacji, aby mieć pewność użytkowania pojazdu w pełni zdezynfekowanego i wolnego od wirusów. Akcja potrwa do końca sierpnia.

Czyszczenie klimatyzacji zapewni zdrowe powietrze w kabinie pojazdu i pozwoli wyeliminować pyłki, mikroorganizmy, pleśń, nikotynę i nieprzyjemne zapachy z samochodu. Wykonanie tych prac za pomocą urządzenia Aircomatic pomoże także skutecznie wyeliminować wszystkie wirusy, w tym SARS CoV-2, z układu klimatyzacji oraz wnętrza kabiny, co przekłada się na zwiększone poczucie bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów. Czyszczenie klimatyzacji w samochodach Renault i Dacia, w ramach Akcji Lato 2020, kosztuje 99 zł.

Spośród filtrów kabinowych klienci mogą wybrać standardowy, filtr z aktywnym węglem lub antyalergiczny filtr kabinowy Renault. Wymiana filtra kabinowego na antyalergiczny pomoże maksymalnie zwiększyć ochronę przez drobnoustrojami. Antyalergiczne filtry kabinowe Renault zatrzymują 99,9% wszystkich bakterii i alergenów, przyczyniając się do poprawy nie tylko komfortu podróży, lecz także bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów.

Na stronie kampanii Akcja Lato 2020 oraz w R Shop i Dacia Shop klienci znajdą kod LATO przyznający 10% rabatu, za zamówienie wizyty on-line na czyszczenie klimatyzacji wraz z wymianą filtra na antyalergiczny dla Renault lub filtr z aktywnym węglem dla Dacii. Rabat obowiązuje do końca sierpnia. Podczas trwania akcji letniej w dodatkowej ofercie są letnie akcesoria, pakiety EASY LIFE i Dacia SMART oraz opony letnie. Wprowadzone pakiety to rozszerzony zakres przeglądów, w ramach których wykonane zostają wcześniej dodatkowe czynności serwisowe. Jest to np. wymiana wycieraczek, zabezpieczenie szyby środkiem Rainprotect czy czyszczenie klimatyzacji.

Serwisy czekają również na klientów, którzy w obecnej sytuacji zdecydowali się na opóźnienie terminu zmiany opon. Przygotowano specjalne oferty zakupu opon letnich w atrakcyjnych cenach.

Źródło i zdjęcia: Renault Polska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *