„Autopodróże.pl wyprawy w przeszłość” należy potraktować z nutą wyobraźni. Wykorzystując prasę XIX i XX wieku oraz inne źródła, staramy się przybliżyć tamte lata poprzez wydarzenia związane z motoryzacją, turystyką, gospodarką. To wyprawy w naszą przeszłość oczami ludzi wtedy żyjących. Nie stronimy także od wydarzeń współczesnych, opisów historycznych powstałych obecnie czy ważnych jubileuszy. Wszystko jednak powinno mieć związek z historią.

Regulamin www.autopodroze.pl

1. Właścicielem internetowego „Serwisu miłośników turystyki i motoryzacji www.autopodroze.pl” jest firma Kozier Media Press z siedzibą w Warszawie.

2. Korzystanie z serwisu www.autopodroze.pl oznacza akceptację poniższych warunków Serwisu.

3. Korzystający z Serwisu przyjmuje do wiadomości, że wszelkie informacje zawarte na stronach www.autopodroze.pl mają charakter poglądowy, mogą być niekompletne lub stracić aktualność. Właściciel Serwisu nie odpowiada za konsekwencje decyzji podjętych przez użytkownika na podstawie informacji zawartych w Serwisie.

4. Korzystanie z materiałów pisanych i ilustracyjnych opublikowanych w Serwisie w celach powielenia ich na innych witrynach internetowych, drukiem lub w radio i TV możliwe jest tylko za zgodą właściciela Serwisu i podaniem źródła.

5. Artykuły i ilustracje związane z treścią www.autopodroze.pl nadesłane do redakcji publikowane są bezpłatnie z podpisem imienia i nazwiska autora.

6. Redakcja zastrzega sobie prawo adiustacji tekstu, dokonywania skrótów i decyzji o jego publikacji. Publikowany materiał podlega tym samym prawom ochrony praw autorskich co artykuły własne www.autopodroze.pl.

7. Wypowiedzi w komentarzach pod artykułami i informacjami w www.autopodroze.pl są osobistymi opiniami ich twórców. Opinie i twierdzenia zawarte w tych wypowiedziach nie są opiniami i twierdzeniami redakcji Serwisu ani administratora portalu www.autopodroze.pl

8. Właściciel Serwisu www.autopodroze.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia z komentarzy wypowiedzi, których treść może naruszać cudze dobra osobiste lub w sposób ewidentny wprowadza dezinformacje.

9. Właściciel Serwisu www.autopodroze.pl informuje, że wypowiedzi naruszające dobra osobiste mogą stanowić podstawę odpowiedzialności prawnej. W przypadku sprawy sądowej przeciwko osobie zamieszczającej w Serwisie treści naruszające cudze dobra, Właściciel Serwisu ujawni niezbędne dane do identyfikacji autora organom ścigania.

10. W przypadku, gdy użytkownik Serwisu www.autopodroze.pl zauważy w nim jakiekolwiek informacje, zdjęcia, filmy, bądź inne treści, które byłyby chronione prawami autorskimi, bądź naruszały czyjeś dobra osobiste, proszony jest o przekazanie takiej informacji właścicielowi Serwisu poprzez wysłanie maila na adres podany w zakładce „Kontakt”.

11. Redakcja serwisu www.autopodroze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści materiałów promocyjnych i reklamowych umieszczanych na stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *