„Autopodróże.pl wyprawy w przeszłość” należy potraktować z nutą wyobraźni. Wykorzystując prasę XIX i XX wieku oraz inne źródła, staramy się przybliżyć tamte lata poprzez wydarzenia związane z motoryzacją, turystyką, gospodarką. To wyprawy w naszą przeszłość oczami ludzi wtedy żyjących. Nie stronimy także od wydarzeń współczesnych, opisów historycznych powstałych obecnie czy ważnych jubileuszy. Wszystko jednak powinno mieć związek z historią.

Urodzinowa Panda Sport

Nazwa „Panda” oznaczająca samochód Fiata istnieje na rynku już 40 lat. Dla uczczenia urodzin rozszerzono rodzinę modelu o nową Pandę Sport. Gama obejmuje teraz 5 poziomów wyposażenia pozwalających wybrać wersję auta najlepiej odpowiadającą wymaganiom klientów.

Ci potrzebujący samochodu miejskiego mają odmianę Life (z poziomem wyposażenia Panda i City Life). Osoby preferujące osiągi sportowe – nową wersję Sport, a zwolennicy przygód – odmianę Cross z wyposażeniem City Cross lub Cross.

Nowa Panda Sport, uzupełnienia „rodzinę Fiat Sport” z modelami 500X, 500L i Tipo. Wyróżnia się detalami stylistycznymi, takimi jak dwukolorowe 16″ felgi aluminiowe z czarno-czerwonym elementem centralnym, klamki i obudowa lusterek w kolorze nadwozia, oraz chromowanym logo „sport” na panelu bocznym. Auto można również zamówić w nowym, szarym kolorze Matt Grey.

Wnętrze Pandy Sport otrzymało deskę rozdzielczą w kolorze tytanowym, panele drzwi ze skóry ekologicznej, czarny sufit i ciemnoszarą tapicerkę z wstawkami ze skóry ekologicznej i czerwonymi przeszyciami. To wyposażenie można wzbogacić pakietem Pandemonio (czerwone zaciski hamulcowe, przyciemnione szyby i kierownica ze skóry techno z czerwonymi przeszyciami). Auto w standardzie ma zainstalowane radio DAB z 7″ wyświetlaczem dotykowym kompatybilne z Apple CarPlay i Android Auto™.

Nowa Panda jest jedynym samochodem miejskim w segmencie, który ma pełną gamę pod względem systemów napędu (4×2 i 4×4) oraz silników (hybryda, benzyna 4×4).

Zdjęcia: FCA Poland

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *