„Autopodróże.pl wyprawy w przeszłość” należy potraktować z nutą wyobraźni. Wykorzystując prasę XIX i XX wieku oraz inne źródła, staramy się przybliżyć tamte lata poprzez wydarzenia związane z motoryzacją, turystyką, gospodarką. To wyprawy w naszą przeszłość oczami ludzi wtedy żyjących. Nie stronimy także od wydarzeń współczesnych, opisów historycznych powstałych obecnie czy ważnych jubileuszy. Wszystko jednak powinno mieć związek z historią.

Pierwsze zdjęcia nowej Hondy Civic

Honda opublikowała pierwsze zdjęcia 11. generacji pięciodrzwiowego modelu Civic. Pozostaje on podstawowym modelem Hondy w Europie. Najnowsza generacja hatchbacka bazuje na prawie 50-letnim doświadczeniu firmy. Łączy ono w sobie użyteczność, komfort i atrakcyjność.

Nowy Civic na rynku europejskim pojawi się jesienią 2022 roku. Będzie sprzedawany wyłącznie w wersji hybrydowej, dołączając do linii aut, wyposażonych w zaawansowany układ e:HEV (hybrid electric vehicle). Przyczyni się to do realizacji celu, zgodnie z którym właśnie do 2022 roku wszystkie główne europejskie modele Hondy będą wyposażone w zelektryfikowane układy napędowe.

W hybrydowy układ napędowy wyposażono już, wprowadzone niedawno na rynek, modele Jazz i Jazz Crosstar, CR-V 2020 oraz nowego HR-V, który pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku. Od momentu wprowadzenia na rynek w 1972 roku model Civic, na świecie sprzedano ponad 27 milionów egzemplarzy w 170 krajach.

Źródło i zdjęcia: Honda Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *