„Autopodróże.pl wyprawy w przeszłość” należy potraktować z nutą wyobraźni. Wykorzystując prasę XIX i XX wieku oraz inne źródła, staramy się przybliżyć tamte lata poprzez wydarzenia związane z motoryzacją, turystyką, gospodarką. To wyprawy w naszą przeszłość oczami ludzi wtedy żyjących. Nie stronimy także od wydarzeń współczesnych, opisów historycznych powstałych obecnie czy ważnych jubileuszy. Wszystko jednak powinno mieć związek z historią.

Nowe salony w sieci Nissana

Nissan wzmacnia swoją obecność w Polsce i dociera do nowych klientów. Zainteresowani kupnem Nissana mogą bezpośrednio zapoznać się z wybranym modelem w salonach w Lublinie, w Radomiu oraz Nowym Sączu. Dzięki kolejnym punktom dealerskim, marka poszerza sieć dystrybucji w Polsce.

Nissan ma 46 punktów dealerskich na terenie całego kraju i są planowane nowe otwarcia. Sukcesywna rozbudowa sieci sprzedaży i współpraca ze sprawdzonymi już partnerami pozwalają marce na dotarcie do nowych klientów, a stałym ułatwiają obsługę posprzedażną.

Nissan powrócił do Lublina

Po kilkunastu miesiącach nieobecności, Nissan znowu zaprasza klientów do Lublina. Jedyny w województwie, nowo otwarty Nissan Odyssey, to salon i serwis marki zaprojektowany w najwyższym standardzie marki.

W lubelskim salonie na 400 m² powierzchni eksponowanych może być 5 modeli, które najchętniej wybierają kupujący, np. elektryczny Nissan LEAF, czy crossovery Qashqai oraz X‑Trail. Ekspozycja zewnętrzna zajmuje 500 m² i wystawiane są tam modele użytkowe. Dodatkowo Odyssey przewidział miejsce na potrzeby autoryzowanego serwisu oraz na ekspozycję aut używanych. Atutem salonu jest lokalizacja – Nissan Odyssey znajduje się przy ul. Droga Męczenników Majdanka, która stanowi jedną z głównych arterii prowadzących do centrum Lublina.

Nowe miejsce na dealerskiej mapie Nissana – Radom

Podobnie jak w Lublinie, tak i w Radomiu Nissan postawił na sprawdzonego partnera. Jest nim spółka Ster. Salon znajduje się przy ul. Warszawskiej 220, w bezpośrednim sąsiedztwie starej trasy krajowej nr 7, która jest wjazdem i wyjazdem z miasta w kierunku Warszawy. Powierzchnia wystawiennicza salonu to blisko 350 m², gdzie może być zaprezentowanych 6 samochodów jednocześnie.

Na zewnątrz, na dodatkowych stanowiskach zaprojektowane zostało miejsce do prezentacji samochodów dostawczych oferowanych przez markę Nissan.

Małopolska – Nissan w Nowym Sączu

Po salonach w Krakowie i Tarnowie to czwarty punkt dealerski marki w tym regionie. Nissan Wikar ma 300‑metrową, nowoczesną powierzchnię ekspozycyjną, gdzie mieści się 5 samochodów osobowych. Obiekt dysponuje także powierzchnią serwisową zaprojektowaną na 4 stanowiska do obsługi klientów Nissana.

Podobnie jak pozostałe punkty dealerskie marki, także ten w Nowym Sączu jest doskonale zlokalizowany. Mieści się w sąsiedztwie dużej galerii handlowej, w korzystnym punkcie komunikacyjnym przy ul. Węgierskiej 168. Firma Wikar, znana klientom od 25 lat, zyskała ich zaufanie jako rzetelny i sprawdzony dealer innych marek. Jest też laureatem wielu nagród i wyróżnień w kategorii obsługi klienta oraz biznesu.

  • Źródło: Nissan Sales Central & Eastern Europe
  • Zdjęcia: Nissan

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *