„Autopodróże.pl wyprawy w przeszłość” należy potraktować z nutą wyobraźni. Wykorzystując prasę XIX i XX wieku oraz inne źródła, staramy się przybliżyć tamte lata poprzez wydarzenia związane z motoryzacją, turystyką, gospodarką. To wyprawy w naszą przeszłość oczami ludzi wtedy żyjących. Nie stronimy także od wydarzeń współczesnych, opisów historycznych powstałych obecnie czy ważnych jubileuszy. Wszystko jednak powinno mieć związek z historią.

Caravans Salon Poland 2020 w Poznaniu

2 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie Caravans Salon Poland 2020 i potrwa przez 3 dni. Organizatorzy podkreślają duże zainteresowanie ze strony wystawców oraz uczestników Ogólnopolskiego Zlotu Caravaningowego.

W tym roku, w Poznaniu spotkają się wszyscy najważniejsi przedstawiciele branży caravaningowej w Polsce. Swój udział potwierdzili między innymi: Grupa CarGO, Grupa Elcamp czy też Centrum Campingowe Kutno, a co za tym idzie, można się spodziewać prezentacji oferty najważniejszych marek w świecie caravaningu. Sama Grupa CarGO ma ich w ofercie aż 8. Nie zabraknie, więc nowości 2020 od Frankii, Hobby, Hymera, Adrii czy Challengera.

Jesienne targi to doskonała okazja do podsumowania sezonu oraz prezentacji premier na 2021 rok. Wystawcy są bardzo zainteresowani, aby w tym wyjątkowo udanym sezonie pokazać się na targach, zaprezentować nowości oraz zapowiedzieć kolejne modele na rok 2021. Jesienny termin targów jest dobrą okazją na podsumowanie tego roku i planowanie kolejnego. Z doświadczenia widzimy, że wielu klientów właśnie w tym czasie decyduje się na zakup wymarzonego kampera lub przyczepy” – powiedziała Marta Szydłowska,  dyrektorka Targów Caravans Salon 2020  .

W tej edycji organizatorzy chcą powołać do życia specjalną Strefę RETRO, gdzie właściciele zabytkowych czy unikatowych przyczep i kamperów, będą mogli zaprezentować swoje pojazdy szerszej publiczności. Właściciele takich „perełek” mogą zgłaszać się bezpośrednio do organizatorów by ustalić szczegóły ekspozycji swojego pojazdu.

Ważnym elementem targów w Poznaniu jest Ogólnopolski Zlot Caravaningowy, na który w tym roku zjedzie ponad 150 ekip z całego kraju. Parcele na Zlot Caravaningowy wciąż są dostępne i cieszą się dużym zainteresowaniem.

W tym roku organizator wprowadził również nowe warianty biletów na targi, takie jak bilet dla dziecka, czy możliwość zakupu dwudniowego karnetu. Więcej szczegółów na stronie targów.

Tegoroczne imprezy targowe, to również wyzwanie ze względu na dodatkowe środki bezpieczeństwa, jakie są wymagane przez Głównego Inspektora Sanitarnego. Międzynarodowe Targi Poznańskie starają się w tej materii być wzorem dla innych organizatorów, spełniając wszystkie narzucone wymogi a nawet dodając swoje rozwiązania rozszerzające te wymogi.

Źródło i zdjęcia: MTP

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *